Fotokopi ve Yazıcı Kiralama

OLYMPIA OL fotokopi makineleri başta Renkli ve Siyah / Beyaz olmak üzere iki ana başlık altında, bir çok modele sahiptir. Her bir model ayrı bir kapasite ve işlem amacı ile üretilmiş olup  birden çok görev için kullanılabilmektedir. 

Kullanıcılar model seçimi yaparken; genelde ihtiyacı olan modeli tespit etmeye, makinenin sahip olma fiyatını dikkate alarak ve sadece tek masraf kaleminin bu olduğunu göz önünde bulundurmak yolu ile  seçim yapmakta ve buda  genelde  yanıltıcı olmaktadır. Bu yüzden kullanıcıları bire bir dinleyip gerçek ihtiyaçlarını tespit ettikten sonra, belirlenecek olan gerçek model üzerinden daha sağlıklı fiyat tespiti yapmak her zaman çok daha avantajlı olmuştur.

İster telefon ile ister mail yolu ile bize ulaşıp isteklerinizi bize bildirebilir veya randevu almak sureti ile sizin yanınıza gelip ne tür bir ürüne ihtiyacınız olduğunu beraber tespit edip, en doğru modeli ve en sağlıklı  fiyatı  belirlemiş oluruz.

Kopya başı sistemi uzun dönemli fotokopi makineleri, printer ve fax kullanımı için önerilen bir yoldur. Kısaca 3 temel konu üzerinde oluşur.

I.YOL 
Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen Erbomsan Ltd Şti firmasına ait olup bütün giderler (toner, developer, drum, işçilik, servis, bakım-onarım) gibi harcamalarla yine Erbomsan Ltd Şti firması tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinenin güvenliğinden sorumludur. Ayrıca kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim fiyatı üzerinden ödeme yapar.

II. YOL 
Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen müşteriye aittir. Bunun dışında fotokopinin veya baskının oluşmasında geçerli her türlü masraf (toner, developer, drum, sarf giderler, parça değişimi, bakım-onarım) gibi Erbomsan Ltd Şti firmasına aittir.( Fotokopi kağıdı hariç) Müşteri ay sonunda çekmiş olduğu fotokopi miktarı kadar belirlenmiş olan kopya başı birim fiyatı üzerinden ödem yapar.

III. YOL 
Bu sistemde makinenin mülkiyeti Erbomsan Ltd Şti firmasına ait olup. Kullanıcı sözleşme süresi boyunca aylık belirli bir kira öder ayrıca kopya başından da çekilen kopya kadar belirlenen kopya başı çekim ücreti miktarı kadar ödemeyi Erbomsan Ltd Şti firmasına yapar.

Buna karşılık Erbomsan Ltd Şti makineyi müşteride konumlandırdıktan sonra kopyanın oluşması için gerekli ( fotokopi kağıdı hariç) toner, developer, drum, servis, bakım-onarım gibi her türlü gideri karşılar.

ÖNEMLİ
Bu sistem uzun dönemli çalışmayı kapsar ve her sistemde değişiklik gösterse de minimum 1 sene ile 5 sene arasında değişen sözleşme kapsamında yapılan uygulamalardır.Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Lütfen bize ulaşın.

Telefon Numaramız: 0212 259 60 15
Fax :0212 327 17 65
Mail: info@erbomsan.com