title

ERBOMSAN HAKKIMIZDA

  

       Erbomsan Ltd Şti 1983 yılından beri başta fotokopi makineleri olmak üzere büro makineleri , sarf malzemeleri satış ve servis konusunda hizmet vermektedir. Uzun yıllar fotokopi makinesi ithalat ve dağıtıcılığı yapan firmamız fotokopi makineleri ve yazıcılar için toner ve tüm sarf malzemeleri ithalatı gerçekleştirmektedir.

 

       Erbomsan fotokopi makineleri ve lazer yazıcılar da kullanılmak da olan toner ve toner kartuşları yarı mamul olarak, ithalatını gerçekleştirmek de ve Avrupa standartlarında mamul haline getirip satışını gerçekleştirmektedir. Erbomsan; Makine, Sarf Malzeme, Satış Sonrası Servis ve Makine kiralama gibi dört ayrı kategoride faaliyet göstermekte olup, iş ortaklığı, iş geliştirme ve teknoloji alanındaki yeni yatırımlarıyla da gelişimini sürdürmektedir.

 

       Uzman teknik servis ve satış ekibi sayesinde satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimizin ihtiyacı olan doğru ürünü uygun fiyat ve şartlar ile satın almasını ve almış olduğunuz ürünün çevresek faktörler de dahil olarak en yüksek verim kullanılmasını hedefleyen Erbomsan satış sonrası hizmetleri belgelerine sahiptir.

 

Günümüzde, 40 yılı aşkın tecrübesi, sağlam finansal yapısı, yetkin yönetim kadrosu, geniş dağıtım kanalı ve adil ticaret anlayışı ile Erbomsan, sektörünün eski ve öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Bünyesinde barındırdığı OfisOnline markası ile tanınmış tüm E-Ticaret platformlarında hizmet veren firmamız Ofis Online kalitesini siz değerli tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

 

Erbomsan Büro Makinaları Ltd Şti

Mecidiyeköy Mh. Atakan Sk.

No:33/C

Şişli / İSTANBUL

MERSİS NO: 0339003078500019

0 (212) 327 00 58 - 259 60 15 - 227 99 75

0 (212) 327 17 65

 

 

 

 

 

Whatsapp 0 (555) 960 98 50

 

 

 

www.erbomsan.com      [email protected]

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR